Depilacja laserowa – poczuj się piękną.

Opublikowano dnia Lip 12 2016 - 4:30pm przez Emilia Michalska
gładka skóra

Chciałabym się czuć piękna i bardzo seksowna oraz nie zwracać uwagi na mniejsze detale. Czas skończyć z oglądaniem okładek znanych czasopism i zrobić coś dla siebie. Przecież dbanie o siebie to coś normalnego, a każda z nas pragnie być piękną i to na długo. Ciekawą ofertę prezentowała firma Laser DeLux:

Co może sprawić, że nie będę wstydziła się pokazać niedawno ogolonych nóg, na których powstało wiele czerwonych krostek? Nie jeden mężczyzna na ten widok, zrobił grymas na twarzy i z pewnością pomyślał, że to jakaś choroba skóry. Nie chcę się już bać o zacięcie podczas golenia. A jeżeli stanie się to przed moim najważniejszym dniem? Na przykład przed spotkaniem, na którym mogłabym poznać mężczyznę swojego życia, albo przed spotkaniem klasowym?

To straszne uczucie niepewności, czy znowu uda się zadbać o każdy detal, być perfekcjonistką i czuć się swobodnie. Okropne uczucie braku zainteresowania ze strony mężczyzn, doprowadza mnie do poczucia bezwartościowości. Czytałam w jednym z tych czasopism, że jest na to sposób. To depilacja laserowa. Zapewniają, że zabieg ten, zapewnia permanentne pozbycia się włosów z miejsc w okolicach bikini, nóg i innych części ciała. Przeczytałam również, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa bardzo krótko. W związku z tym zaoszczędzę sporo czasu. Dowiedziałam się również, że depilacje laserową wykonują specjaliści i jest to coś, co pozwoli mi poczuć się piękną. Na nowo będę czuła się młodo! Bez obaw ubiorę, krótką spódniczkę i będę wiedziała, że nikomu nie sprawię przykrości patrząc na moje nogi. To wspaniałe, że żyjemy w takich czasach, gdzie technologia medycyny estetycznej potrafi zdziałać cuda! Wspaniałe również jest to, że mogę wyglądać jak jedna z tych kobiet z okładek czasopism, które tak uwielbiam. Wyobrażam sobie, jak dzięki temu stanę się pewniejsza i wzrośnie poczucie mojej wartości. Już nigdy nie będę musiała zaprzątać sobie głowy, jaką maszynkę kupić, albo jakiego rodzaju plastry depilacyjne. Teraz wystarczy, że wybiorę się do salonu, w którym poddam się zabiegowi depilacji laserowej i życie stanie się dla mnie łatwiejsze.

Informacje na temat depilacji laserowej świadczonej w Laser DeLux można znaleźć na http://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
O autorze

Dodaj opinię