Skóra odżywiona w każdych warunkach

Opublikowano dnia Lip 6 2016 - 8:34am przez Zofia Ostrowska
karboksyterapia-efekty

Coraz większą rolę w życiu człowieka zaczyna odgrywać wygląd. Ludzie zaczynają dbać o siebie po ufają w mądrość znanego przysłowia iż jak cię widzą, tak cię piszą. Pamiętajmy jednak, żeby zmieniać to co możemy zmienić. Nie chodzi już o sam wygląd, ale prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Zapominamy często jak ważną rolę odgrywają tu funkcje skóry. I nią się teraz zajmiemy, a właściwie pewną metodą dbania o nią.

Czym jest karboksyterapia ?

Karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Składnik ten już od lat wykorzystuje się w różnych elementach medycyny z lepszym, lub gorszym skutkiem. Dla skóry ma on jednak niebagatelne działanie i jest całkowicie bezpieczny. Zwiększa przepływ krwi, rozszerza naczynka, wspomaga funkcje transportowe, ale przede wszystkim pomaga w walce z takimi problemami jak;

– łuszczyca
– cellulit
– zmarszczki, starzenie się skóry, ograniczona witalność
– nadmiar tkanki tłuszczowej
– rozstępy
– wypadanie włosów.

karboksyterapia

Jak widać jest to prawie metoda idealna, bo mało jest zabiegów, które działają aż na tyle elementów. Dwutlenek węgla, wraz ze zbędnymi składnikami procesu jest wydalany z organizmu dlatego to metoda pewna, nie robiąca szkód w naszym ciele. Ryzyko wystąpienia reakcji ubocznych jest bardzo niewielkie, a przeciwwskazań do wykonania zabiegu mało. Mogą go stosować zarówno osoby młode, w średnim wieku jak i te w podeszłym. Mamy wybitnych specjalistów, dobry, niezawodny sprzęt i doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy pewni tego co robimy. Metoda ta jest stosowana z dobrym skutkiem na całym świecie. Wypróbowało ją już wielu Polaków i Polek.

Pozbądź się celluitu

Jeżeli chcesz, żeby twoja skóra zawsze wzbudzała zachwyt płci przeciwnej lub była powodem do dumy to wybierz tę metodę. Dostępna ona jest praktycznie na każdą kieszeń, jest bezpieczna, oprócz delikatnego uszczypnięcia nie czujemy żadnego bólu, a czas jej wykonania pozwala nam szybko, bez komplikacji wrócić do zwykłego trybu dnia. Klinika oferuje też kompleksową opiekę nad pacjentem i wywiad przed zabiegiem, aby poznać lepiej jego potrzeby. Wybieraj rozsądnie.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
O autorze

Dodaj opinię